صندوق در صندوق تمشک

صندوق تمشک

فراتر از بانک، مطمئن‌تر از سهام

آیا راه حلی سراغ دارید که بتوانید هم‌زمان از طلا، زعفران، سهام سود کسب کنید و با اوراق درآمد ثابت هم ریسک پرتفوی خود را مدیریت کنید؟

تنوع اصل اولیه سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه است که منجر به کسب سود از تمامی گزینه‌های موجود از جمله طلا خواهد بود.

با تمشک آشنا شوید: با سرمایه‌گذاری بیش از 2000 میلیارد ریال و مشارکت ۱۳،۵۴۲ نفری سرمایه گذاران حقیقی، پذیره‌نویسی صندوق در صندوق تمشک با موفقیت بینظیری انجام شد.

صندوق در صندوق تمشک، یک ماه پس از بازگشایی بازدهی معادل ۲۰ درصد داشته است در صورتی که بازدهی شاخص کل در همین مدت تنها ۵.۶۳ درصد بوده است.

صندوق در صندوق تمشک در روزهای مثبت بورس سقف بازدهی صندوق ها یعنی 10% روزانه را کسب کرده است.

چرا صندوق در صندوق تمشک

  • بازدهی یک‌ساله سکه امامی۱۵۲%
  • بازدهی یک‌ساله طلای ۱۸ عیار در بازار آزاد: ۱۰۲%
  • بازدهی یک‌ساله شاخص کل بورس ایران: ۲۸%
  • بازدهی یک‌ساله صندوق زعفران۵۱%

سوالات متداول

مهمترین مزیت تمشک نسبت به صندوق های سهامی انعطاف پذیری در جابه جایی میان بازارهای مختلف است. صندوق  های سهامی طبق امیدنامه موظف اند حداقل 70% از پورتفوی خود را در سهام سرمایه گذاری کنند، بنابراین در بازار رکودی از شانس خوبی برای کسب سود برخوردار نیست. اما صندوق در صندوق تمشک در صورت پیش بینی رکود در بازار سهام میتواند طبق امیدنامه بخش سهامی پورتفوی خود را به حداقل ممکن رسانده و سایر بخش های بازار از جمله کالایی و درامد ثابت را هدف قرار دهد.

مهم ترین مزیت صندوق در صندوق تمشک نسبت به صندوق های مختلط امکان سرمایه گذاری در بازار کالایی و صندوق های جسورانه است، علاوه بر آن محدودیت های امید نامه ای صندوق های مختلط اعم از سقف و کف سرمایه گذاری در بخش های مختلف بازار را ندارد.

صندوق تمشک تقسیم سود ندارد و سرمایه گذاران از طریق افزایش ارزش واحدهای سرمایه گذاری خود سود میکنند.

مدیر صندوق، مسئول اجرایی صندوق محسوب می‌شود که متخصص در بازار سرمایه و دارای دانش کافی در امر مدیریت سبدهای سرمایه‌گذاری صندوق است. طبق اساسنامه صندوق، مدیر صندوق موظف است گزارش پیش‌بینی شده و اطلاعات قابل ارائه را تهیه و تنظیم نموده، در اختیار متولی صندوق، حسابرس و سازمان بورس اوراق بهادار قرار دهد. مدیریت صندوق “تمشک” را ترنج برعهده دارد.

شرکت مشاور سرمایه‌گذاری ترنج (سهامی خاص) در سال ۱۳۹۳ مجوز رسمی فعالیت خود را در زمینه مشاوره سرمایه‌گذاری و سبدگردانی از سازمان بورس و اوراق بهادار تهران اخذ نمود. سازوکار و فرآیندهای این شرکت، به منظور جذب سرمایه‌های پاک از منابع داخلی و بین المللی توسعه یافته است. (در چارچوب قوانین ضد پولشویی و تعیین صلاحیت سرمایه‌گذاران) رویکرد ترنج به موضوع سرمایه‌گذاری بر اساس شناخت عمیق بازارهای بین المللی و بازار سرمایه ایران شکل گرفته است. این رویکرد بطور مشخص مبتنی بر بکارگیری فرآیندهای ساختار یافته در مدیریت سرمایه‌گذاری، تحلیل بنیادی و انجام تحقیقات دست اول در داخل شرکت، حاکمیت شرکتی، پیاده‌سازی امور انطباق شرکتی، مدیریت ریسک، مدیریت جامع سرمایه انسانی، برنامه‌ریزی بحران و سایر تدابیر در این حوزه می‌باشد. مجموع این عناصر مزیت نسبی ارزشمندی را برای این شرکت فراهم ساخته که ضامن ارایه خدمات در بالاترین سطح کیفی می‌باشد.

شرکت ترنج مدیریت بزرگ‌ترین و فعال‌ترین صندوق سرمایه‌گذاری خارجی را در ایران داراست و به عنوان فعال‌ترین شرکت مشاور سرمایه‌گذاری در سال 97 از طرف کانون کارگزاران انتخاب شده است.

بله، در هر زمان که معاملات بازار بورس انجام می‌شود، شما می‌توانید واحدهای صندوق تمشک را به قیمت بازار بفروشید.

به منظور دریافت اطلاعات بیشتر فرم زیر را پر کنید.

تماس با ما