صندوق سرمایه‌گذاری سرو سودمند مدبران

سرمایه‌گذاری برای همه
مدیریت ریسک

مهم نیست چقدر بازار سرمایه را می‌شناسید. استفاده از صندوق سرو نیازی به داشتن تخصص در زمینه تحلیل یا وارسی روزانه و مداوم شاخص‌های عملکرد بازار ندارد. چرا که تیم مدیریت سرمایه‌گذاری صندوق سرو به نیابت از شما این کارها را انجام می‌دهند.

برای سرمایه‌گذاران ریسک پذیر، فاصله بین سود و ضرر اندازه یک تار مو است. به همین دلیل صندوق سرو با مدیریت ریسک سرمایه‌گذاری در بلندمدت، به شما امکان حفظ روندی صعودی را می‌دهد و از ضررهای احتمالی سرمایه‌گذاری ریسک پذیر جلوگیری می‌کند.

نقد شوندگی سرمایه
سود تضمین شده

صندوق سرو یک صندوق قابل معامله در بورس است. به همین دلیل هنگام بروز ضرورت‌های روزمره به راحتی می‌توانید از طریق پنل آنلاین کارگزاری خود، واحدهای صندوق سرو را بفروشید یا با خرید واحدهای بیشتر سرمایه خود را افزایش دهید.

به منظور حفظ روند افزایشی سوددهی در صندوق سرو، تیم مدیریت سرمایه‌گذاری صندوق به پشتوانه تحلیل‌های قوی و بنیادین بازار، به طور مداوم تغییراتی را در سبد دارایی‌های صندوق اعمال می‌کنند. به همین دلیل در بلند مدت صندوق همیشه سوددهی خواهد داشت.

برای رسیدن به رویاهایتان سرو بکارید

سرو یک صندوق سرمایه‌گذاری سهامی با قابلیت معامله در بورس (یا ETF) و به صورت کاملا غیرحضوری است. استفاده از امکانات صندوق سرمایه‌گذاری سرو نیاز به داشتن دانش تخصصی در بازار سرمایه ندارد و با داشتن کد بورسی، همه می‌توانند از خدمات این صندوق استفاده کنند. این صندوق مناسب افرادی است که با نگاهی بلندمدت سرمایه‌گذاری می‌کنند، توان تحمل ریسک را دارند و رویای یک ماجراجویی سودآور را در فکر خود می‌پرورانند. با خرید واحدهای صندوق سرو، رویاهایتان را به واقعیت تبدیل کنید.

راهنمای سرمایه‌گذاری در صندوق سرو

مسیر سرمایه‌گذاری در صندوق سرو برای افرادی که کد بورسی خود را دریافت کرده‌اند و افرادی که هنوز موفق به دریافت کد بورسی نشده‌اند اندکی متفاوت است. به منظور ارائه راهنمایی هدفمند، در ادامه راهنمایی‌هایی مناسب با هر دو گروه ارائه شده است.
لازم به ذکر است که برای سرمایه‌گذاری در صندوق سرو باید حداقل معادل ۵,۰۰۰,۰۰۰ ریال از واحدهای صندوق را خریداری کنید.

افرادی که کد بورسی ندارند
افرادی که کد بورسی دارند

اگر کد بورسی ندارید لازم است مراحل ثبت نام آنلاین در سامانه سجام را طی کرده و پس از تایید اطلاعات، کد سجام مخصوص خودتان را از طریق پیامک دریافت کنید. در مرحله بعد با داشتن کارت ملی و شناسنامه برای احراز هویت به پسشخوان دولت مراجعه کنید. 

در صورتیکه که کد بورسی فعال دارید، می توانید به راحتی و با ورود به پنل کارگزای آنلاین خود، در قسمت جستجو نماد «سرو» را جستجو، تعداد واحدهای مورد نظر خود را انتخابب و روی دکمه خرید کلیک کنید.

مشاوره سرمایه‌گذاری در صندوق سرو
  • با اعداد لاتین بنویسید