Elementor #8753

صندوق سهامی سرو، از تیرماه ۱۳۹۹ فعالیت خود را زیر نظر سازمان بورس ‌و اوراق بهادار آغاز کرده است. این صندوق در یک بازه زمانی سه ساله توانسته از همه بازارهای مالی جلو زده و با ۶۸۰٪ سود، بالاترین بازدهی را میان تمامی گزینه‌های سرمایه‌گذاری موجود داشته باشد.

پر بازده‌ترین دارایی برای سرمایه‌گذاری کدام است؟

سرمایه‌گذاری هنر صرف نظر کردن از حال برای دستیابی به آینده روشن است. با این حال، آنچه که در سرمایه‌گذاری مهم است نتیجه عملکرد شما در یک بازه زمانی نسبتا طولانی (مثلا ۱۰ ساله) است. اگر شما از ابتدای سال ۱۳۹۰ تا ۱۴۰۰ دارایی خود را در در یکی از بازار‌های سپرده بانکی، طلا، مسکن، سهام و یا دلار سرمایه‌گذاری می‌کردید، الان سود متفاوتی کسب کرده بودید. در یک بازه زمانی ۱۰ ساله، بازار سهام بیشترین بازدهی را به خود اختصاص داده است.

چگونه بهترین سهم بازار را انتخاب کنیم؟

از آنجا که بازار سهام، یک بازار کاملا تخصصی است، بنابراین کسانی در آن موفق هستند که از دانش و زمان مناسب برای تحلیل و معامله برخوردار باشند. چنانچه از دانش مالی و زمان مناسب برخوردار نیستید، پیشنهاد می‌شود که به صورت غیرمستقیم و با خرید واحدهای صندوق‌های سرمایه‌گذاری، زیر نظر مدیران باتجربه به بازار سهام ورود کنید.

ویژگی‌های صندوق سهامی سرو

  • مدیریت حرفه‌ای دارایی شما
  • به حداقل رساندن ریسک سرمایه‌گذاری با تنوع‌بخشی به دارایی‌ها
  • صرفه‌جویی در زمان
  • نقدشوندگی آنی
  • سرمایه‌گذاری آسان
  • نظارت دقیق نهادهای مالی

عملکرد سرمایه‌گذاری‌ام را چگونه بسنجم؟
شاخص بازار سهام یک معیار خوب برای بررسی عملکرد است. دستیابی به بازدهی‌ای بیش از بازدهی شاخص در یک بازه بلندمدت نمایانگر توانمندی شما در مدیریت سرمایه‌هایتان است.

صندوق سرو در یک بازه ۳ ساله توانسته نسبت به شاخص کل، عملکرد بسیار مناسبی برای سرمایه‌گذاران خود رقم بزند.

در بازار رکودی، گزینه مناسب سرمایه‌گذاری چیست؟

تغییر و جابه‌جایی سرمایه متناسب با شرایط بازارهای مالی کار بسیار سخت و تقریبا نشدنی است. به همین دلیل، متخصصان پیشنهاد می‌کنند با توجه به اهداف مالی و افق زمانی سرمایه‌گذاری‌تان، تنها ۱۰ تا ۲۰ درصد از سرمایه‌های خود را جابه‌جا کنید و منتظر تغییر چرخه سرمایه‌گذاری از رکود به صعود بمانید. بنابراین، در هر شرایطی لازم است که ریسک سبد سرمایه‌گذاری خود را مدیریت کنید. چنانچه تمایل دارید یک صندوق سرمایه‌گذاری را انتخاب کنید، لازم است بدانید که بهترین صندوق‌ها، صندوق‌هایی هستند که در بازارهای ریزشی نیز توانسته‌اند با مدیریت مناسب، سرمایه‌های سرمایه‌گذاران خود را حفظ کنند.

به عنوان مثال، از مردادماه تا اسفندماه ۱۳۹۹، شاخص کل بازار سرمایه ۳۷.۱ درصد سقوط کرد. در همین بازه زمانی صندوق ۰.۴ درصد بازدهی مثبت داشته است.

نیاز به اطلاعات بیشتری دارید؟ فرم زیر را پر کنید.

تماس با ما